Oferta

Posiadamy 6 komfortowych pokoi 2, 3, 4 osobowych z osobnym wejściem i łazienką,
Salon ogólnodostępny z  narożnikem wpoczynkowym, stół biesiadny, kominek.
Kameralna jadalnia z bezpośrednim wyjściem na taras,
Możliwość zamówienia dostawki w sypialni,
Możliwość wypożyczenia deski do prasowania i żelazka,
 Bezpłatny dostęp do Internetu,
Parking na zamkniętym terenie,.
Rezerwacja aktywna jest po wpłacie 50% ceny pobytu.


W najbliższej okolicy warto zobaczyć i odwiedzić:

Krytą pływalnię, bowling, wieżę widokową i mini golf w Gniewinie

Kompleks Turystyczno-Rekreacyjny „Kaszubskie Oko” otwarty w 2006 roku zaprojektowany w formie oka, którego źrenicą jest wieża widokowa. Główną atrakcją jest wieża wysokości 44 metrów, w kształcie klepsydry.

Platforma widokowa znajduje się na wysokości 150 metrów nad poziomem mor za. Można z niej podziwiać widok na górny zbiornik elektrowni szczyto o-pompowej, jezioro Żarnowieckie, a także farmę wiatrową. Na terenie Kompleksu są również: mini pole golfowe, plac zabaw dla dzieci, grillowisko, pole szachowe, naturalnych rozmiarów makiety dinozaurów.  

Następną atrakcją na terenie naszej gminy, którą warto napewno odwiedzić jest skansen w „Nadolu" prezentujący zagrodę gburską - dużą zagrodę bogatego chłopa, oraz zagrodę rybacką („Rybacka Chata Kuhrów"). Skansen, jako oddział Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy w Pucku, jest także organizatorem największej folklorystycznej imprezy, która odbywa się w gminie - jarmarku ludowego pn. „Krancbal". Pierwszy taki jarmark odbył się w sierpniu 2002 roku, na stałe wpisując się w kalendarz imprez kulturalnych gminy. Cyklicznie także odbywa się tam tradycyjna, reaktywowana w ostatnich latach tzw. wodno-piesza pielgrzymka z Nadola do Żarnowca na Odpust Św. Anny.

Polecamy również rejsy statkiem  wycieczkowym Nadolanin" po Jeziorze Żarnowieckim - 5 minut drogi z naszej restauracji. 

           Jezioro ze względu na swą przejrzystą i długą linię brzegową jest idealnym miejscem do uprawiania   

           sportów wodnych - zwłaszcza motorowodnych.

W miejscowości Nadole można wypożyczyć motorówki,kajaki oraz łodzie.

Jezioro Żarnowieckie jest idealnym miejscem do uprawiania windsurfingu.

Jedną z ciekawszych atrakcji dla miłośników przyrody może stanowić też spływ kajakowy od jeziora rzeka Piaśnica do ujścia rzeki w Dębkach.

Warto również odwiedzic miejscowość Dębki - w której znajduje się dawna osada rybacka i letnisko nadmorskie położone 5 km na północ od Żarnowca, u ujścia rzeki Piaśnicy do Bałtyku. dawna szachulcowa chata rybacka z końca XVIII wieku (nr 86), kryta strzechą, z zachowanym oryginalnym podziałem wnętrza, dziś prywatny obiekt letniskowy; drewniany kościółek z lat 30. XX wieku; końcowy odcinek rzeki Piaśnicy, z dzikim (nieuregulowanym) ujściem do Bałtyku; pasmo zalesionych wydm wzdłuż brzegu morskiego, na zachód od Dębek; rezerwat leśno-torfowiskowy „Piaśnickie Łąki”, obejmujący lasy, łąki i szuwary w dolinie Piaśnicy (pow. ok. 56 ha); rezerwat „Widowo”, położony na wschód od Dębek. Obejmuje pas wydm nadmorskich dochodzących lokalnie do ponad 22 m n.p.m

W pobliżu naszej  Restauracji "Kasztanowy Gościniec" znajdują się również:


Wieża widokowa – 2000 m,
Wędkowanie na jeziorze – 1500 m,
Boisko do koszykówki, piłki nożnej, kort tenisowy – 1500 m,
Wypożyczalnia sprzętu wodnego – 1500 m,
Sklep – 300 m,
Poczta – 2000 m,
Komunikacja – PKS,
Opieka medyczna – punkt medyczny 2000 m,
Do jeziora – 1500 m,
Do morza – 15 km.